Ons team


 

 

 Ingrid Kuipers

directeur
(ma-di-do-vr)
info@stsebas.nl

 Corine Vaartjes

leerkracht groep 1
(ma-di-wo)

corine@stsebas.nl

 Jeannette Hegeman

leerkracht groep 2
(ma-di-wo-do)
jeannette@stsebas.nl

Sharon Jannink

leerkracht groep 3 en IB

(ma-di ocht-do)
ibsharon@stsebas.nl

 

 

Marjon Rikkert

leerkracht groep 3
(di mid-wo-do-vr)
marjon@stsebas.nl
 

Lisette Altenaleerkracht groep 4
(ma-di-wo-do-vr)
lisette@stsebas.nl

 
 

Hidde Rozenkamp


leerkracht groep 5
(ma-di-wo-do-vr)
hidde@stsebas.nl
 

 Coen Eilert
leerkracht groep 6
(ma-di-do-vr)
coen@stsebas.nl

 
 

  Jan Haarhuis
leerkracht groep 6
(wo)
jan@stsebas.nl

 
 

  Ineke Groen
leerkracht groep 7 en taal/lees coördinator
(ma-di-wo-do-vr ocht)
ineke@stsebas.nl

 
 

 Marieke Krake
leerkracht groep 8 en IB
(ma-di-do)
ibmarieke@stsebas.nl

 
 

Marion Mollink
leerkracht groep 8 en ICT
(wo-do-vr)
marion@stsebas.nl 

 
 

 Myrna Zwijnenberg

leerkracht "De Werkwinkel" en ICT
(ma-di-do)

myrna@stsebas.nl

 
 

Marlou Kuipers

  leerkracht groep 1, 5 en 7
(ma-di-do-vr)
marlou@stsebas.nl
 
 
 

Michelle Luiken
leerkracht groep 2
en ondersteuning

(ma-do-vr)
michelle@stsebas.nl   

 
 

  Hilde ten Berge
conciërge
(iedere ochtend)
hilde@stsebas.nl

 
 

Yvonne van der Eijk

ondersteunend directeur
info@stsebas.nl

 
 

Jocelyn Bos

leerkracht creatieve vakken
(ma)
jocelyn@stsebas.nl